שיטת לגעת בפיתה לפיתוח חוסן מנטלי ושיפור ביצועים בספורט - מיישמים את הכלים שעובדים בקרב ספורטאי צמרת ובהכשרה של היחידות המיוחדות בצבא. 

 • שיפור ביצועים 

 • ויסות לחץ

 • חוסן נפשי - התמודדות 

 • הגברת מוטיבציה

 • כלים לקבלת החלטות מיטביות

 • הגברת הנאה מהדרך

קווי שירות עיקריים

הרצאות וסדנאות

הרצאות וסדנאות חווייתיות ומעוררות הצוללות אל עקרונות ההכשרה של אנשי קצה כגון לוחמי קומנדו וספורטאי צמרת ומנגישה אותם בצורה בהירה, קלילה ומהנה.

בין ההרצאות גם הרצאות חשיפה המתאימות לאירועי קצה.

מעטפת מנטלית לאגודות ספורט

ליווי תהליכי ומותאם אישית (לאחר אבחון מקיף) הנותן דגש על פיתוח ההון האנושי. מתאים במיוחד לארגונים הרוצים לתת דגש על:

הגברת מוטיבציה, גאוות יחידה, וויסות וניהול, מחוברות עובדים, עבודת צוות, למידה ושיפור ביצועים.

ליווי וייעוץ קבוצתי

תהליך הליווי הקבוצתי מתאים במיוחד לתהליכי בניית קבוצה מנצחת. התהליך מבוסס ללמידה מסודרת של מיומנויות מנטליות כחלק מהמעטפת ההישגית/חינוכית ונוגעת בכל צלעות המשולש ספורטאים- מאמנים- הורים.  במהלך הליווי הקבוצתי ניתן דגש על: תקשורת בין אישית וקבוצתית, פיתוח אישי כחלק מקבוצה , התמודדות עם הצלחות וכישלונות ופיתוח מיומנויות מנטליות לשיפור חוסן מנטלי.

ליווי אישי

תהליך הליווי האישי מורכב מזיהוי ומיפוי הצרכים הייחודים של הספורטאי/ת ועבודה על פיתוח מיומנויות מנטליות בהתאמה אישית במטרה להביא למיצוי פוטנציאל ושיפור ביצועים. כלל העבודה נעשית בהתאמה לתקופתיות באימון ותוך תקשורת עם גורמי המעטפת השונים.

הצוות המוביל

 • גיא מזרחי

  מייסד לגעת בפיתה

  תואר שני בפסיכולוגיה של הספורט

  גיא בבלומפילד.jpg

   ספורטאי עבר בתחום הכדורעף והכדוריד. ניסיון עשיר בבניית צוות ופיתוח אישי:

  מנחה קבוצות

  הסמכת ביופידבק

  בוגר קורס מיינדפולס  

  MBSR במרכז הבינתחומי

 • טל מכטיי

  מנהלת תחום ספורט

  תואר שני בפסיכולוגיה של הספורט

  טל מכטיי.jpg

  שחקנית כדורעף מקצועית בעברה בליגת העל ובנבחרת ישראל למכבייה. בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה ובהמשך מוסמכת לטיפול רגשי בעזרת בעלי חיים מטעם מכון מגיד.  בעלת ניסיון בליווי ספורטאים וטיפול רגשי עם נערים מתבגרים. מאמינה שהתמודדות נכונה עם אתגרים- בתחומי חיים רבים- יכולה להצמיח חוזקות ויכולות חדשות. אנשים, ספורט ובעלי חיים מהווים את מרכז חייה.

 • איתי קוטלר

  מנחה

  תואר שני בפסיכולוגיה של הספורט

  איתי מכור לספורט, אדרנלין ולסיפוק שבהתמודדות עם אתגרים חדשים.
  מאמן כושר מוסמך ומאמין שהמשפט "נפש בריאה בגוף בריא" עובד גם הפוך. בוגר יחידה מיוחדת בצה"ל ומתמקד בשנים האחרונות בליווי אישי וקבוצתי ליצירת שינוי פיזי ומנטלי באורח החיים ולשיפור ביצועים.

 • כרמית דור

  מנחה

  תואר שני בפסיכולוגיה של הספורט

  שחקנית טניס שולחן אשר דורגה בשיאה במקום ה-5 בעולם בטניס שולחן הפראלימפי. הראשונה שהשתתפה בנבחרות ישראל בוגרות בקטגוריה האולימפית והפראלימפית כאחד. 

 • מתן מרציאנו

  מנחה

  פסיכולוג קליני וספורטאי מקצועי

  מתן מרציאנו.jpg

  פסיכולוג קליני ושחקן כדורסל מקצועי. בעל ניסיון קליני בעבודה עם ילדים והדרכות הורים, מתבגרים ומבוגרים. מלווה את נבחרת ישראל בכדורסל כיסאות גלגלים ומטפל בקליניקה פרטית בתל אביב.

 • אילון שגיא

  מנחה

  במהלך תואר שני בפסיכולוגיה של הספורט

  אילון תמונה.jpeg

  מפקד מצטיין ביחידה מובחרת, מאמן כדורסל, מחנך, מנטור לנוער בסיכון ומקים מיזם חדשני בעולם הספורט - בעל יכולת והרצון  להשפיע לחיוב על אחרים . מאמין ופועל לפי ערכי נחישות, רעות, עבודה קשה ושמירה על החיוך.

  כיום, אני מאמן מנטלי של שחקני כדורסל צעירים ובמהלך כתיבת עבודת תזה בתחום, בהנחייתו של פרופ' גרשון טננבאום.  

המלצות

א, ספורטאי הישגי

נבחרת ישראל ונבחרת אולימפית

התחלתי לעבוד עם גיא מזרחי לפני כשנתיים בתחום המנטלי בתחילתם של המבחנים האולימפיים.

העבודה עם גיא התמקדה בכלים לפיתוח מיומנויות מנטליות ויכולות ויסות הכוללות - ויסות עוררות, הרפייה, כלים להתמודדות עם אתגרים בשטח והגעה לאיזורי ביצועי שיא. לפני שהכרתי את גיא לא הייתי מודע ליכולות דיוק אלו ואני שמח על הכלים הפרקטיים שרכשתי בדרך זו.

העבודה עם גיא לימדה אותי איך להביא מיומנויות מנטליות מהתיאוריה לשטח בזמן אימונים ותחרויות. 

בעיני הפער המרכזי של הרבה אנשים וספורטאים הישגיים הינו דווקא בתחום המנטלי וכאן אני ממליץ בחום על עבודה עם גיא מזרחי.

ברעם אמיר

מנהל מועדון כדורעף חדרה

טל העבירה סדנאות מנטליות וליווי מנטלי לבנות ליגת העל תיכונים ונערות. טל גילתה חריצות יוצאת דופן והנהלה מול הבנות ברמה מושלמת. החיבור של הבנות לטל היה מיידי והיא ידעה לזהות את המצוקות של השחקניות ולטפל בזה בזמן. ההתנהלות של טל מולי (מאמן הקבוצה) הייתה עינינית ומדויקת ולמרות שהכרתי את הבנות כבר 5 שנים, טל הצליחה בחודש לפענח כל אחת ואחת ותרמה להן רבות להתנהלותן במשחק. 

שמוליק ברנר

מנהל מקצועי, אגודת הכדורסל של קרית אונו

גיא מזרחי מקבוצת 'לגעת בפיתה' ליווה במהלך השנה האחרונה ועודנו מלווה, את מועדון הכדורסל של קריית אונו. גיא מלווה את המאמנים והשחקנים במועדון, הן ברמה הפרטנית והן ברמה הקבוצתית.

גיא התגלה כבעל ידע רב בתחום פסיכולוגיית הספורט, מקצוען בתחומו, חרוץ ויסודי, בעל כישורים חברתיים ובינאישיים מהמעלה הראשונה, חדור מוטיבציה ומוכן להשקיע מזמנו על-מנת לסייע ולקדם את מטרות המועדון.

צרו קשר

גיא - 055-6600525 |  נוי - 054-2970694 team@touchthepita.com

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם