לגעת בפיתה

פיתוח חוסן מנטלי בעבודה ובחיים

שיפור ביצועים, מצוינות והפחתת לחץ

ליווי קבוצתי, אישי, הרצאות וסדנאות.

החזון שלנו - להעיר את החברה ולהביא כל אדם למיצוי פוטנציאל אישי, ארגוני וחברתי. לתת לעובדים ולמנהלים בארגונים, עמותות וגופי חינוך עוד כוח לעשייה! ברוגע, בדיוק מירבי והכי חשוב תוך הנאה מהדרך.

רקע

אז מה זה "לגעת בפיתה"?
המונח פיתה ב"לגעת בפיתה" אינו מדבר על הפיתה של החומוס או הפלאפל שכולנו אוהבים אלא מדובר במונח הלקוח מהעולם הימי- גוש מתכת השטוח מלמעלה שנמצא על מזחים או סירות ונועד לקשירת חבלים.

בשייטת 13 כאשר יוצאים לשחייה למזח מקבלים פקודה פשוטה "לגעת בפיתה". לא מספיק להגיע לקו המזח או לאבנים לידו, אלא צריך לעלות בצורה אקטיבית ו"לגעת בפיתה" לפני שחוזרים.

"לגעת בפיתה" זו פעולה פשוטה שמייצגת מנטליות לפיה "מה שעושים- עושים עד הסוף", מנטליות של התמודדות, התמדה ומצוינות.  

ב"לגעת בפיתה" מנגישים את מיומנויות ההתמודדות וההתמדה שקיימות ביחידות המיוחדות לכלל האוכלוסייה, בדרך ישימה ובגובה העיניים.

מטרתנו היא לסייע לכלל האנשים להשתמש באסטרטגיות שמקנות ללוחמים ביחידות המיוחדות ולספורטאי צמרת את היכולת להתמודד עם אתגרים בהצלחה ולפתח מיומנויות וחוסן מנטלי.

הצוות של "לגעת בפיתה" מורכב מאנשים מובילים בתחום החינוך, הפסיכולוגיה והספורט.

ב"לגעת בפיתה" אנחנו דוגלים בלמידה דרך חוויה לצד מתודיקה "ייחודית" ליישום בשטח ואין ספק שאת החוויה איתנו תנצרו לאורך זמן.

 

קווי שירות

ליווי וייעוץ

על סמך המודל שפיתחנו ב"לגעת בפיתה" בנינו תהליך עומק ללמידת אסטרטגיות ההתמודדות והחוסן של היחידות המיוחדות. תהליך זה בא לצורך הכנה בצורה המיטבית לעולם בו אנו חיים...

סדנאות

בואו לקבל טעימה מחוויות הלוחם דרך למידה התנסותית. בין אם זה בחלל עבודה או בשטח עצמו (ים, מדבר, מעיינות) דרך עשייה נעביר לכם כלים פרקטיים לפיתוח חוסן והתמודדות.. עם ניסיון רב בייעוץ ובעבודה דרך השטח, אנחנו מזמינים אתכם להגדיר ביחד את המטרות ואנחנו נדאג להביא אתכם לשם...

הרצאה- לגעת בפיתה

הרצאה/טיול/מסע של 45-60 דקות מאחורי הקלעים של אחד מגופי ההכשרה הטובים  בעולם לפיתוח חוסן מנטלי ויכולת התמודדות עם אתגרים...

 
 

הצוות המוביל

גיא חצי צד.JPG

איש של ים, תהליכים ואנשים.בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה ובמהלך תואר שני בפסיכולוגיה של ההישג (הספורט), מנחה קבוצות,  ומייסד חברת לגעת בפיתה. בעל ניסיון  בייעוץ ניהולי וארגוני בפירמה גלובלית, מספר שנים בהייטק ותשוקה לחינוך, שבאה לידי ביטוי במעורבות בפרויקטים רבים בתחום. ​ מלווה ספורטאים הישגיים, בני נוער, ארגונים עסקיים, מכינות קדם צבאיות ועמותות.  

אוהב: שינויים חברתיים, פיצוח אתגרים וחומוס טוב

מייסד

גיא מזרחי

אלון פרופיל.jpg

פסיכולוג חברתי ויזם חינוכי. בעל תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה חברתית וניסיון בייעוץ והקמה של מגוון רחב של מיזמים חינוכיים, בין השאר הינו אחד מהיזמים של עמותת "אינקלו" שפועלת להקמת בתי ספר מכילים ברחבי הארץ. אלון חוקר ומתרגל בודהיזם, מדריך מיינדפונס, מנחה בשיטת שפת הקשב ואלוף הארץ לשעבר בכדורעף חופים.

פיתוח ותוכן

אלון אלקובי

סלמווית.jpeg

בוגרת תואר שני בהצטיינות בפסיכולוגיה קלינית ילדים ומתבגרים.  בעבודת התזה חקרה את התפתחות החמלה בילדים בגיל הרך.  כחלק מההכשרה טיפלה בקליניקת המרכז הבינתחומי ובמחלקה לרפואה  פסיכולוגית בשניידר. לוקחת חלק בפרויקטים חינוכיים- חברתיים  ומתנדבת עם ניצולי שואה. אוהבת אנשים ומאמינה בכוחו של הקשר  הבינאישי לחולל שינוי.  אוהבת לשיר, ליצור, לחקור, ללמוד ולהתנסות.

הנחייה

סלמווית טדסה

מאיר אבו.jpg

יזם חברתי ואיש חינוך המאמין בלמידה דרך עשייה. בעל תואר שני במנהל עסקים ומייסד קבוצת Navy Fit שמפתחת ומקדמת בני נוער  ברחבי הארץ על ידי כושר ימי. רכז סדנאות שטח "לגעת בפיתה"​

תפעול והנחייה

מאיר אבו 

מתן מזרחי.jpeg

ספורטאי בנשמה, שאפתן ואוהב אדם.  קצין משוחרר מיחידה קרבית. שותף בקבוצת "סטראדל"- בית הספר לאימוני משקל גוף.בוגר הכשרת בית הספר למקצועות הספורט.יועץ ספורטיבי ומאמן בחברת "לגעת בפיתה".

כושר ובריאות

מתן מזרחי

לקוחות מספרים

לסיום שנת הפעילות של אגודת אתלטיקה גלילית הגיעו גיא וצוות "לגעת בפיתה" לסדנא אצלנו בגליל העליון.


על שפת הנחל הנוער קיבל פעילות חוויתית, ערכית, מלמדת ומגבשת.
במשך כשעתיים הם התנסו במשימות יצירתיות ומעניינות, מאתגרות ומהנות שהיוו גם חווית למידה וגם הנאה גדולה.
לכל מי שמחפש פעילות עם ערך מוסף, ערכים, למידה חוויתית ושונה אני ממליץ בחום על "לגעת בפיתה"

 

שי בית הלוי,

מאמן ריצה ואתלטיקה קלה,

אגודת אתלטיקה גלילית

 

מבין לקוחותינו

 

או שתשאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

055-6600525

 
ויסות לחץ

ויסות וניהול לחץ בתפקוד היום יומי